Pogradeci Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pogradeci Online


 
ForumPortalliKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimihome

 

 arkitektura

Shko poshtė 
AutoriMesazh
iridapg
Anetar i ri
Anetar i riFemale Numri i postimeve : 2
Age : 41
Vendndodhja : athens,greece
Registration date : 08/02/2007

arkitektura Empty
MesazhTitulli: arkitektura   arkitektura Icon_minitimeThu Feb 08, 2007 3:07 pm

shresoj qe si teme t'ju duket interesante dhe ta zhvillojme me tej.
une tashme kam mbaruar studimet per arkitekture po besoj se ka dhe te tjere qe kane mbaruar apo filluar studimin e kesaj dege. po e le ne doren tuaj qe pak entuziazem dhe deshire te diskutonim mbi arkitekturen qofte ne shqiperi apo jashte. YOUR CALL..
PERSHENDETJE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
arkitektura
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Pogradeci Online :: DISKUTIME & BISEDA :: Per Pogradecin-
Kėrce tek: