Pogradeci Online 
ForumPortalliKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimihome

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

pogradeci online

FORUMI ESHTE TRANSFERUAR NE  http://www.pogradecaret.com

Ju mirepresim

666Histori nga jeta...
Wed May 23, 2007 1:00 pm
DEMONI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Prezantime

Prezantoni veten ne forum.
15143PERSHENDETJE per...
Thu May 24, 2007 1:30 pm
poeti84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Te njohim njeri tjetrin


4116Dicka per nje an...
Fri May 25, 2007 6:29 pm
poeti84 Shiko mesazhin e fundit

DISKUTIME & BISEDA

 
Asnjė mesazh i ri

Per Pogradecin

Biseda per kohen e kaluar ne pogradec, rrefime, nostalgji, aktualitete...


4137Sa Mir E Njifni ...
Fri May 25, 2007 6:33 pm
poeti84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Humor

Barsaleta, lojera, dhe gjithcka per te qeshur


14152batuta
Fri May 25, 2007 6:34 pm
poeti84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Te ndryshme

Ketu mund te shkruani per cfaredolloj teme qe nuk ekziston ne forum..
15246Dileme jete
Fri May 25, 2007 6:36 pm
poeti84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dashuria apo...

keni nderin te flisni...:))


11144Dashuria blihet,...
Fri Dec 15, 2006 5:06 pm
DEMONI Shiko mesazhin e fundit

GJIMNAZI&TETE-VJECARJA

 
Asnjė mesazh i ri

Muharrem Collaku

per gjithe nxenesit dhe ish nxenesit e muharrem collakut, ketu mund te bashkoheni perseri
420MATURA 2002-2003...
Fri Dec 15, 2006 5:49 pm
DEMONI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjergj Pekmezi

Ketu pranohet gjithe Gjergj Pekmezi..:)
15Pershendetje per...
Fri Sep 15, 2006 10:41 am
otipog Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Koli Gusho

 
245Koli Gusho
Tue Oct 17, 2006 8:50 pm
speeder Shiko mesazhin e fundit

TEMA SHOQERORE

 
Asnjė mesazh i ri

Letersia

diskutime te ndryshme mbi letersine shqiptare dhe te huaj
489vargje kurbeti...
Fri May 25, 2007 6:37 pm
poeti84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shoqeria Shqiptare


767Me mire te fales...
Fri May 25, 2007 2:26 pm
DEMONI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Historia

Per te interesuarit e historise, tema dhe diskutime mebi historine shqiptare dha ate te huaj..
527Artet e Bukura t...
Tue Aug 18, 2009 10:03 pm
tempesta Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Politika shqiptare dhe e huaj

16politika e sotme...
Fri May 25, 2007 10:26 am
DEMONI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Aktualitete

Te rejat me te fundit, nga cdo lloj fushe...
416FATOS NANO PRESI...
Fri May 25, 2007 6:32 pm
poeti84 Shiko mesazhin e fundit

SHKENCA

 
Asnjė mesazh i ri

Informatika dhe Interneti

 gjithcka mbi boten e informatikes dhe internetit...
214GJERA INTERESANT...
Tue Aug 18, 2009 9:33 pm
tempesta Shiko mesazhin e fundit

ARTI & KULTURA

 
Asnjė mesazh i ri

Mbi muziken

Gjithcka mbi muziken... ketu:)


30152Kenga e preferua...
Fri May 25, 2007 2:00 pm
poeti84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kinematografi

Filma , aktore ca te doni mbi kinematografine
428Filma,Humor Shqi...
Wed May 23, 2007 2:15 pm
DEMONI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Galeria

Fotografi dhe montazhe te postuara nga anetaret


4104foto te pogradec...
Tue Nov 07, 2006 12:16 am
erindi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Moda & Estetika

Mbi moden tendencat e saj apo tuajat:)


228Tatuazhe dhe Pie...
Thu May 24, 2007 2:34 pm
DEMONI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete

keni lexuar dicka interesante??? postojeni edhe per lagjen...:))
323Kristalet e Ujit...
Fri May 25, 2007 1:48 am
poeti84 Shiko mesazhin e fundit

SPORT

 
Asnjė mesazh i ri

Futboll

  per futbollin ..


237juventus fc
Fri May 25, 2007 6:31 pm
poeti84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sporte te ndryshme


342Per skiatoret......
Mon Jun 04, 2007 1:38 am
speeder Shiko mesazhin e fundit
pogradeci online Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 1714 artikuj
Forumi ka 56 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri adela
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 61 mė Wed Feb 23, 2011 2:10 am

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 3 days
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur