Pogradeci Online -  
ForumPortalliKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimihome

Tema Fundit
» Artet e Bukura tė Shqipėrisė
pogradeci online - Portalli Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 10:03 pm nga tempesta

» Historia e shqiperise
pogradeci online - Portalli Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 9:53 pm nga tempesta

» GJERA INTERESANTE
pogradeci online - Portalli Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 9:33 pm nga tempesta

» Per skiatoret...
pogradeci online - Portalli Icon_minitimeMon Jun 04, 2007 1:38 am nga speeder

» vargje kurbeti
pogradeci online - Portalli Icon_minitimeFri May 25, 2007 6:37 pm nga poeti84

» Dileme jete
pogradeci online - Portalli Icon_minitimeFri May 25, 2007 6:36 pm nga poeti84

» batuta
pogradeci online - Portalli Icon_minitimeFri May 25, 2007 6:34 pm nga poeti84

» Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit
pogradeci online - Portalli Icon_minitimeFri May 25, 2007 6:33 pm nga poeti84

» FATOS NANO PRESIDENT?
pogradeci online - Portalli Icon_minitimeFri May 25, 2007 6:32 pm nga poeti84

Navigation
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit
pogradeci online - Portalli Icon_minitimeTue Sep 05, 2006 3:46 am nga kastriot
Sa mir e njifni qytetin e Pogradecit si me fshatra ashtu edhe me zona e lagje etj...

Jepni shembull

Komentet: 86
pogradeci
pogradeci online - Portalli Icon_minitimeSun Sep 03, 2006 4:05 pm nga pikacu
hajde flisni... bounce Laughing

Komentet: 27
arkitektura
pogradeci online - Portalli Icon_minitimeThu Feb 08, 2007 3:07 pm nga iridapg
shresoj qe si teme t'ju duket interesante dhe ta zhvillojme me tej.
une tashme kam mbaruar studimet per arkitekture po besoj se ka dhe te tjere qe kane mbaruar apo filluar studimin e kesaj dege. po e le ne doren tuaj qe pak entuziazem dhe deshire te diskutonim mbi arkitekturen qofte ne shqiperi apo jashte. YOUR CALL..
PERSHENDETJE

Komentet: 0
loj Pogradecare e ka kushe ka
pogradeci online - Portalli Icon_minitimeTue Sep 05, 2006 3:41 am nga kastriot
>...........

Komentet: 20
VIZITA
Sondazh
Rryma muzikore e perefruar
Hip Hop
pogradeci online - Portalli Vote_lcap36%pogradeci online - Portalli Vote_rcap
 36% [ 5 ]
Trance
pogradeci online - Portalli Vote_lcap0%pogradeci online - Portalli Vote_rcap
 0% [ 0 ]
House
pogradeci online - Portalli Vote_lcap14%pogradeci online - Portalli Vote_rcap
 14% [ 2 ]
Rock
pogradeci online - Portalli Vote_lcap14%pogradeci online - Portalli Vote_rcap
 14% [ 2 ]
Jazz
pogradeci online - Portalli Vote_lcap0%pogradeci online - Portalli Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Reggaeton
pogradeci online - Portalli Vote_lcap7%pogradeci online - Portalli Vote_rcap
 7% [ 1 ]
Te gjitha
pogradeci online - Portalli Vote_lcap29%pogradeci online - Portalli Vote_rcap
 29% [ 4 ]
Totali i votave : 14
Kush ėshtė nė linjė
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 61 mė Wed Feb 23, 2011 2:10 am
Statistikat
Forumi ka 56 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri adela

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 1714 artikuj v 151 temat