Pogradeci Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pogradeci Online


 
ForumPortalliKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimihome

 

 Per skiatoret...

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
speeder
Pogardecar/e
Pogardecar/e
speeder


Male Numri i postimeve : 162
Age : 38
Vendndodhja : hamitler
Profesioni : student
Registration date : 08/09/2006

Per skiatoret... Empty
MesazhTitulli: Per skiatoret...   Per skiatoret... Icon_minitimeFri Apr 06, 2007 12:20 pm

Pershendetje te gjitheve! Vendosa ta thyej pak kete qetesi qe mbizoteron ne forum me disa foto te ketij dimri qe shkoi. Me shpresen qe t'u pelqejne...

https://2img.net/r/ihimizer/img84/2618/uludag0fc2.jpg
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
speeder
Pogardecar/e
Pogardecar/e
speeder


Male Numri i postimeve : 162
Age : 38
Vendndodhja : hamitler
Profesioni : student
Registration date : 08/09/2006

Per skiatoret... Empty
MesazhTitulli: Re: Per skiatoret...   Per skiatoret... Icon_minitimeFri Apr 06, 2007 12:29 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DEMONI
Pogardecar/e
Pogardecar/e
DEMONI


Male Numri i postimeve : 124
Age : 39
Vendndodhja : Tirane
Profesioni : Gazetar
Registration date : 14/12/2006

Per skiatoret... Empty
MesazhTitulli: Re: Per skiatoret...   Per skiatoret... Icon_minitimeWed May 23, 2007 2:27 pm

Mire bere qe dergove adresat po kush ti shikoje kur ketu ska asnje anetar prej muajsh me perjashtim te disa te perhershemve. Nuk shtyhet forumi me 3-4.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
speeder
Pogardecar/e
Pogardecar/e
speeder


Male Numri i postimeve : 162
Age : 38
Vendndodhja : hamitler
Profesioni : student
Registration date : 08/09/2006

Per skiatoret... Empty
MesazhTitulli: Re: Per skiatoret...   Per skiatoret... Icon_minitimeWed May 23, 2007 6:16 pm

epo cte bejme ne o demon! seshte me zor kjo pune Smile po ty si tu duken, ate thuaj Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DEMONI
Pogardecar/e
Pogardecar/e
DEMONI


Male Numri i postimeve : 124
Age : 39
Vendndodhja : Tirane
Profesioni : Gazetar
Registration date : 14/12/2006

Per skiatoret... Empty
MesazhTitulli: Re: Per skiatoret...   Per skiatoret... Icon_minitimeThu May 24, 2007 12:42 pm

Une sa per dijeni kam mendim pozitiv per cdo gje, kuptohet edhe adresat mesa i pashe ishin interesante.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
poeti84
Pogardecar/e
Pogardecar/eMale Numri i postimeve : 100
Age : 40
Vendndodhja : tirane
Registration date : 24/04/2007

Per skiatoret... Empty
MesazhTitulli: Re: Per skiatoret...   Per skiatoret... Icon_minitimeThu May 24, 2007 2:09 pm

me pelqen si sport por nuk e kem provuar as edhenjehere, nejse i ri jam dhe kem kohe:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DEMONI
Pogardecar/e
Pogardecar/e
DEMONI


Male Numri i postimeve : 124
Age : 39
Vendndodhja : Tirane
Profesioni : Gazetar
Registration date : 14/12/2006

Per skiatoret... Empty
MesazhTitulli: Re: Per skiatoret...   Per skiatoret... Icon_minitimeThu May 24, 2007 3:06 pm

Ti e di o poet, po une qe e kam provuar kete sport te them se sa i bukur aq edhe i rrezikshem eshte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
speeder
Pogardecar/e
Pogardecar/e
speeder


Male Numri i postimeve : 162
Age : 38
Vendndodhja : hamitler
Profesioni : student
Registration date : 08/09/2006

Per skiatoret... Empty
MesazhTitulli: Re: Per skiatoret...   Per skiatoret... Icon_minitimeThu May 24, 2007 3:27 pm

demoni ka shume te drejte Smile nje here jam rrezuar aq keq sa kur hapa syte si besoja vetes qe isha ende gjalle Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
poeti84
Pogardecar/e
Pogardecar/eMale Numri i postimeve : 100
Age : 40
Vendndodhja : tirane
Registration date : 24/04/2007

Per skiatoret... Empty
MesazhTitulli: Re: Per skiatoret...   Per skiatoret... Icon_minitimeThu May 24, 2007 4:12 pm

nik c`far te them nuk e kam provuar dhe nuk kam si te jap mendime por gjithsesi do te me pelqente te reshkisja njehere mbi bore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
speeder
Pogardecar/e
Pogardecar/e
speeder


Male Numri i postimeve : 162
Age : 38
Vendndodhja : hamitler
Profesioni : student
Registration date : 08/09/2006

Per skiatoret... Empty
MesazhTitulli: Re: Per skiatoret...   Per skiatoret... Icon_minitimeThu May 24, 2007 9:28 pm

jam i sigurt se do te pelqeje nqs e provon Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DEMONI
Pogardecar/e
Pogardecar/e
DEMONI


Male Numri i postimeve : 124
Age : 39
Vendndodhja : Tirane
Profesioni : Gazetar
Registration date : 14/12/2006

Per skiatoret... Empty
MesazhTitulli: Re: Per skiatoret...   Per skiatoret... Icon_minitimeFri May 25, 2007 10:21 am

Meqe te pelqen o poet provoje po jam i sigurt qe ke per te rene meqe e ke per here te pare. Te sugjeroj te shkosh per ski ne Voskopoje se eshte mrekulli. Speeder ti njehere ke rene pak, po une heren e pare se mbaj mend sa here kam rene dhe prape vazhdoja te rreshkisja mbi bore. Ka qene nje aventure e papare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
poeti84
Pogardecar/e
Pogardecar/eMale Numri i postimeve : 100
Age : 40
Vendndodhja : tirane
Registration date : 24/04/2007

Per skiatoret... Empty
MesazhTitulli: Re: Per skiatoret...   Per skiatoret... Icon_minitimeFri May 25, 2007 1:27 pm

nese nuk i dihet bihe apo jo megjithate une do e provoj kete dimer do te shkoj ne Voskopoje si the ti dhe flm persugjerimin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DEMONI
Pogardecar/e
Pogardecar/e
DEMONI


Male Numri i postimeve : 124
Age : 39
Vendndodhja : Tirane
Profesioni : Gazetar
Registration date : 14/12/2006

Per skiatoret... Empty
MesazhTitulli: Re: Per skiatoret...   Per skiatoret... Icon_minitimeFri May 25, 2007 1:47 pm

Qe ke per te rene ne fillim kjo eshte e sigurt, po puna eshte mos vritesh shume.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
poeti84
Pogardecar/e
Pogardecar/eMale Numri i postimeve : 100
Age : 40
Vendndodhja : tirane
Registration date : 24/04/2007

Per skiatoret... Empty
MesazhTitulli: Re: Per skiatoret...   Per skiatoret... Icon_minitimeFri May 25, 2007 1:58 pm

jam tip qe e ruaj ekuilibrin nuk bie shpejt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DEMONI
Pogardecar/e
Pogardecar/e
DEMONI


Male Numri i postimeve : 124
Age : 39
Vendndodhja : Tirane
Profesioni : Gazetar
Registration date : 14/12/2006

Per skiatoret... Empty
MesazhTitulli: Re: Per skiatoret...   Per skiatoret... Icon_minitimeFri May 25, 2007 2:04 pm

Ashtu qofte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
poeti84
Pogardecar/e
Pogardecar/eMale Numri i postimeve : 100
Age : 40
Vendndodhja : tirane
Registration date : 24/04/2007

Per skiatoret... Empty
MesazhTitulli: Re: Per skiatoret...   Per skiatoret... Icon_minitimeFri May 25, 2007 2:10 pm

ashtu do te jete te pakten keshtu shpresoj Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DEMONI
Pogardecar/e
Pogardecar/e
DEMONI


Male Numri i postimeve : 124
Age : 39
Vendndodhja : Tirane
Profesioni : Gazetar
Registration date : 14/12/2006

Per skiatoret... Empty
MesazhTitulli: Re: Per skiatoret...   Per skiatoret... Icon_minitimeFri May 25, 2007 2:23 pm

OPTIMIST ME PERVOJE DUKESH. Pozitive kjo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
poeti84
Pogardecar/e
Pogardecar/eMale Numri i postimeve : 100
Age : 40
Vendndodhja : tirane
Registration date : 24/04/2007

Per skiatoret... Empty
MesazhTitulli: Re: Per skiatoret...   Per skiatoret... Icon_minitimeFri May 25, 2007 6:30 pm

Faleminderit:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
speeder
Pogardecar/e
Pogardecar/e
speeder


Male Numri i postimeve : 162
Age : 38
Vendndodhja : hamitler
Profesioni : student
Registration date : 08/09/2006

Per skiatoret... Empty
MesazhTitulli: Re: Per skiatoret...   Per skiatoret... Icon_minitimeThu May 31, 2007 1:59 am

poeti, mos ji aq i sigurt Smile se eshte e pamundur te mesosh te ecesh me ski dhe te mos rrezohesh Smile madje une kam 3 vjet qe shkoj cdo dimer dhe perseri ka raste qe bie keq ! te uroj fat te mbare qe tani Smile !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
pikacu
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
pikacu


Female Numri i postimeve : 264
Age : 38
Vendndodhja : france
Profesioni : studente
Registration date : 29/08/2006

Per skiatoret... Empty
MesazhTitulli: Re: Per skiatoret...   Per skiatoret... Icon_minitimeSat Jun 02, 2007 11:03 am

o speeder pse nuk na vjen nga forumi i ri ore ?
se ketu nuk para futet me njeri, ndersa andej kane filluar po aktivizohen goxha anetare ...
Kalofsh mire
erisa Smile
adresa e forumit te ri eshte www.pogradecaret.com po te kesh qejf te vish Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.pogradecionline.tk
speeder
Pogardecar/e
Pogardecar/e
speeder


Male Numri i postimeve : 162
Age : 38
Vendndodhja : hamitler
Profesioni : student
Registration date : 08/09/2006

Per skiatoret... Empty
MesazhTitulli: Re: Per skiatoret...   Per skiatoret... Icon_minitimeMon Jun 04, 2007 1:38 am

(si spaskam marre vesh gje une per kete) po si shpejt u kujtove moj erisa Smile mgjthte flm se mund edhe te mos me kishe treguar fare Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Per skiatoret... Empty
MesazhTitulli: Re: Per skiatoret...   Per skiatoret... Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Per skiatoret...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Pogradeci Online :: SPORT :: Sporte te ndryshme-
Kėrce tek: