Pogradeci Online


 
ForumPortalliKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimihome

Latest discussions

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  Artet e Bukura tė Shqipėrisė


Historia6pikacu781Tue Aug 18, 2009 10:03 pm
tempesta Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  Historia e shqiperise


Historia1pikacu2056Tue Aug 18, 2009 9:53 pm
tempesta Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  GJERA INTERESANTE


Informatika dhe Interneti6erindi1930Tue Aug 18, 2009 9:33 pm
tempesta Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  Per skiatoret...


Sporte te ndryshme20speeder949Mon Jun 04, 2007 1:38 am
speeder Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  vargje kurbeti


Letersia11Sweet_angel1262Fri May 25, 2007 6:37 pm
poeti84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

 [ Sondazh ] Dileme jete


Te ndryshme11Sweet_angel721Fri May 25, 2007 6:36 pm
poeti84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  batuta


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Humor28pikacu1593Fri May 25, 2007 6:34 pm
poeti84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Per Pogradecin86kastriot2677Fri May 25, 2007 6:33 pm
poeti84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  FATOS NANO PRESIDENT?


Aktualitete9pikacu716Fri May 25, 2007 6:32 pm
poeti84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  juventus fc


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Futboll27king851Fri May 25, 2007 6:31 pm
poeti84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  Dicka per nje anetar te forumit ?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Te njohim njeri tjetrin37kastriot5387Fri May 25, 2007 6:29 pm
poeti84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  Me mire te falesh apo te harrosh?


Shoqeria Shqiptare16Sweet_angel594Fri May 25, 2007 2:26 pm
DEMONI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  Flasim pak per Matin


Historia14Sweet_angel869Fri May 25, 2007 2:22 pm
DEMONI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  Kenga e preferuar


Mbi muziken20pikacu642Fri May 25, 2007 2:00 pm
poeti84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  barasaleta


Humor14pikacu1894Fri May 25, 2007 10:55 am
DEMONI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  politika e sotme


Politika shqiptare dhe e huaj5pikacu572Fri May 25, 2007 10:26 am
DEMONI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  sms qesharake...


Humor14pikacu5080Fri May 25, 2007 2:06 am
poeti84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  Kristalet e Ujit Deshmojne...


Kuriozitete20speeder1090Fri May 25, 2007 1:48 am
poeti84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  Libri i fundit qe ke ni lexuar??


Letersia10pikacu638Fri May 25, 2007 1:24 am
poeti84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  Vargje nga vet anetaret e forumit


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Letersia60Sweet_angel2859Fri May 25, 2007 1:22 am
poeti84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  Ca sporti luani ?


Sporte te ndryshme12pogradecare528Thu May 24, 2007 2:37 pm
DEMONI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  Tatuazhe dhe Piercing


Moda & Estetika18pikacu783Thu May 24, 2007 2:34 pm
DEMONI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  PERSHENDETJE per ONLINE


Prezantime18king625Thu May 24, 2007 1:30 pm
poeti84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  Filma,Humor Shqiptar ne Video


Kinematografi2king547Wed May 23, 2007 2:15 pm
DEMONI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  Histori nga jeta.


pogradeci online0DEMONI424Wed May 23, 2007 1:00 pm
DEMONI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

 [ Sondazh ] Cila esshte rryma juaj muzikore me e preferuar?


Mbi muziken8Hip-Hop539Tue May 22, 2007 10:43 am
DEMONI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  Cili Grup Apo Kengetar Ju Pelqen?


Mbi muziken2poeti84408Tue May 22, 2007 12:33 am
Tilonce Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  Kush osht me i vjetri i forumit


Te njohim njeri tjetrin12mondi583Mon May 14, 2007 12:42 pm
DEMONI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  pogradeci


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Per Pogradecin27pikacu1340Tue Apr 24, 2007 11:58 pm
speeder Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  pershendetje per vajzat e furumit


Prezantime6king425Fri Apr 20, 2007 6:57 pm
Mili Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  arkitektura


Per Pogradecin0iridapg770Thu Feb 08, 2007 3:07 pm
iridapg Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  pershendetje per djemt e forumit


Prezantime0king717Sun Dec 31, 2006 7:57 pm
king Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  pershendetje nga kaltersiashqiptare


Prezantime0king448Sun Dec 31, 2006 7:19 pm
king Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  MATURA 2002-2003 "MUHARREM ĒOLLAKU"


Muharrem Collaku0DEMONI643Fri Dec 15, 2006 5:49 pm
DEMONI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  Dashuria blihet, fitohet apo dhurohet?


Dashuria apo...0DEMONI645Fri Dec 15, 2006 5:06 pm
DEMONI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  C'esht dashuria ?


Dashuria apo...24pogradecare1249Fri Dec 15, 2006 4:58 pm
DEMONI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  Me do.....te dua


Dashuria apo...4Sweet_angel433Fri Dec 15, 2006 4:38 pm
DEMONI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  Kur nje femer flet?


Te ndryshme11Sweet_angel534Fri Dec 15, 2006 4:29 pm
DEMONI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  Gezuar festat e nentorit


Te ndryshme1pikacu740Wed Nov 29, 2006 12:12 am
kappa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

 Lajmerim Se shpejti edhe www.pogradecionline.com


pogradeci online2pikacu519Fri Nov 17, 2006 7:43 pm
pikacu Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  WEBSAJTI I POGRADECIT


Te ndryshme0dorjan508Tue Nov 14, 2006 12:23 am
dorjan Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  perralleza jone :)


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Humor31pikacu3543Wed Nov 08, 2006 6:25 pm
cinderella Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  foto te pogradecit


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Galeria37pikacu3180Tue Nov 07, 2006 12:16 am
erindi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  loj Pogradecare e ka kushe ka


Per Pogradecin20kastriot774Sun Nov 05, 2006 11:43 am
speeder Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  ALBANIAN FANS IN AMSTERDAM ARENA


Mbi muziken5Sweet_angel673Fri Nov 03, 2006 5:12 pm
kappa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

 [ Sondazh ] A jeni te dashuruar???????


Dashuria apo...17Sweet_angel561Wed Nov 01, 2006 11:25 pm
dorjan Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  Njaqeta Pogradeci


Prezantime10mondi584Wed Nov 01, 2006 11:19 pm
dorjan Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  Dashuria dhe shoqeria


Dashuria apo...11Sweet_angel467Wed Nov 01, 2006 3:59 pm
Anushka Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  PC GAMES PC GAMES PC GAMES PC GAMES


Informatika dhe Interneti6erindi550Wed Nov 01, 2006 1:56 pm
speeder Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Pogradeci Online Empty

  Jini tifoza???


Futboll8erindi445Tue Oct 31, 2006 11:42 pm
TI_E_DI_KUSHI Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
Kėrce tek: