Pogradeci Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pogradeci Online


 
ForumPortalliKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimihome

 

 GJERA INTERESANTE

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
erindi
Admin
Admin
erindi


Male Numri i postimeve : 50
Age : 37
Vendndodhja : Tiran
Profesioni : Student
Registration date : 01/09/2006

GJERA INTERESANTE Empty
MesazhTitulli: GJERA INTERESANTE   GJERA INTERESANTE Icon_minitimeSat Sep 09, 2006 10:05 pm

Ketu mund te vini ndo1 link te ndo1 loje te vogel a ndo1 programi , ose mund te beni kerkesa , a kudiun gjithcka ne lidhje me internetin dhe pc-ne.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://erox001.hi5.com
pikacu
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
pikacu


Female Numri i postimeve : 264
Age : 38
Vendndodhja : france
Profesioni : studente
Registration date : 29/08/2006

GJERA INTERESANTE Empty
MesazhTitulli: per pamje te vistes ne pc   GJERA INTERESANTE Icon_minitimeMon Sep 11, 2006 8:44 am

kush eshte pas pc, ketu eshte nje program per te kthyer pc ne pamje te windows vista, klikoni te TELECHARGER qe ndodhet ne te majte te faqes.

http://www.01net.com/telecharger/windows/Personnaliser/Theme_et_parametre_de_bureau/Ordinateurs/fiches/32583.html
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.pogradecionline.tk
pikacu
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
pikacu


Female Numri i postimeve : 264
Age : 38
Vendndodhja : france
Profesioni : studente
Registration date : 29/08/2006

GJERA INTERESANTE Empty
MesazhTitulli: Re: GJERA INTERESANTE   GJERA INTERESANTE Icon_minitimeMon Sep 11, 2006 11:09 am

shtoni encarta@botmetro.net ne kontaktet e messenger ,dhe keni online enciklopedine encarta, mund ti beni pyetje ca te doni, vetem qe eshte anglisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.pogradecionline.tk
pikacu
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
pikacu


Female Numri i postimeve : 264
Age : 38
Vendndodhja : france
Profesioni : studente
Registration date : 29/08/2006

GJERA INTERESANTE Empty
MesazhTitulli: Re: GJERA INTERESANTE   GJERA INTERESANTE Icon_minitimeMon Sep 11, 2006 11:43 am

programi winamp per te degjuar muzike apo per te pare video. version ne shqip

http://www.winamp.com/plugins/details.php?id=145726
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.pogradecionline.tk
speeder
Pogardecar/e
Pogardecar/e
speeder


Male Numri i postimeve : 162
Age : 38
Vendndodhja : hamitler
Profesioni : student
Registration date : 08/09/2006

GJERA INTERESANTE Empty
MesazhTitulli: Re: GJERA INTERESANTE   GJERA INTERESANTE Icon_minitimeTue Sep 19, 2006 2:45 pm

flm per gjithcka!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TI_E_DI_KUSHI
Anetar i ri
Anetar i riMale Numri i postimeve : 6
Age : 30
Vendndodhja : Pogradec
Registration date : 31/10/2006

GJERA INTERESANTE Empty
MesazhTitulli: Re: GJERA INTERESANTE   GJERA INTERESANTE Icon_minitimeTue Oct 31, 2006 11:40 pm

www.download.com shkarko shume lojra dhe mp3 anglisht dhe shume programe.
http://aresgalaxy.sourceforge.net/areshome.html
esht enje faqe dhe eshte nje program qe downloadon shume gjera cfare te duash i ve ne kerikim dhe downloadohen per shume kohe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tempesta
Anetar i ri
Anetar i riFemale Numri i postimeve : 3
Age : 42
Vendndodhja : athine
Registration date : 18/08/2009

GJERA INTERESANTE Empty
MesazhTitulli: Re: GJERA INTERESANTE   GJERA INTERESANTE Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 9:33 pm


Mund te me ndihmoni ? Njihni ndonje liber shqip qe te ndihmoje ne njohjen e computer ne hapat e para ? Po patet mundesi me shkruani titullin you lutem.
Thanks.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

GJERA INTERESANTE Empty
MesazhTitulli: Re: GJERA INTERESANTE   GJERA INTERESANTE Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
GJERA INTERESANTE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» ejj lagjia tem interesante kjo

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Pogradeci Online :: SHKENCA :: Informatika dhe Interneti-
Kėrce tek: