Pogradeci Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pogradeci Online


 
ForumPortalliKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimihome

 

 barasaleta

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
pikacu
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
pikacu


Female Numri i postimeve : 264
Age : 38
Vendndodhja : france
Profesioni : studente
Registration date : 29/08/2006

barasaleta Empty
MesazhTitulli: barasaleta   barasaleta Icon_minitimeSun Sep 03, 2006 4:07 pm

ketu mund te postoni barsaleta nga me te ndryshmet. po postoj edhe une dicka

Njeri banonte ne katin e dyte dhe del ne dritare per te pire cigare, kur mbaron cigaren e hedh nga dritarja jashte mirepo i bie njerit ne koke i cili thote: Po ti o ske tavell ne shtepi?
I pergjigjet: Pse ste doli cigarje ty e dashke me tavell kokes tani?


Dy miq po ecnin ne rruge . Njeri i thote : - Ec shpejt te kalojme ne trotuariun tjeter . Po vjen Agroni dhe une i detyrohem 100 mije lek. - Rri i qete , -- i thote shoku , -- do te jete ai i qe do te kaloje nga ana tjeter per te mos u ndeshur me mua. Sepse me detyrohet 500 mije lek!

Mesuesja i tha nxenesit:Me zgjedho foljen "ec"
Nxenesi filloi:Une ec,ti ec,ai ec,
Me shpejte,me shpejte i tha mesuesja.
Nxenesi:Une vrapoj,ti vrapon............


Njė nxėnės i sapoardhur ne klasėn e re pyet mėsuesen : “Mesuese a dėnohet dikush pėr diēka qė nuk e ka bėrė? –“Jo asnjėherė” pėrgjigjet mėsuesja. – Atėherė se besoj se do tė mė dėnoni pėr detyrat qė nuk i kam bėrė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.pogradecionline.tk
kastriot
Pogardecar/e
Pogardecar/e
kastriot


Male Numri i postimeve : 359
Age : 43
Vendndodhja : {SeVeN>KiNgS}
Profesioni : {Pak*NgA*te*GjIThA}
Registration date : 02/09/2006

barasaleta Empty
MesazhTitulli: Dashuria kursimtare   barasaleta Icon_minitimeTue Sep 05, 2006 3:58 am

E dashur, qe kur jemi njohur, ti as nuk ha as nuk pi ?
Pse kaq shume me dashuron zemer ?
J., por kam mbetur pa nje leke ne xhep.Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kastriot
Pogardecar/e
Pogardecar/e
kastriot


Male Numri i postimeve : 359
Age : 43
Vendndodhja : {SeVeN>KiNgS}
Profesioni : {Pak*NgA*te*GjIThA}
Registration date : 02/09/2006

barasaleta Empty
MesazhTitulli: vajza dhe kamarieri   barasaleta Icon_minitimeTue Sep 05, 2006 4:02 am

Nje vajze e re hyn ne nje lokal komplet nudo. Afrohet para banakut dhe porosit nje birre. Kamarieri mbet pa levizur duke e pare..
-Cke ja ben vajza, - ske pare ndonjeher vajze nudo?
- jo jo - ja ben kamarieri , - vajza nudo kam pare..
- po atehere pse me shikon? - ja ben vajza.
-Eh po shikoj se nga do nxierresh leket per te me paguar birren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DEMONI
Pogardecar/e
Pogardecar/e
DEMONI


Male Numri i postimeve : 124
Age : 39
Vendndodhja : Tirane
Profesioni : Gazetar
Registration date : 14/12/2006

barasaleta Empty
MesazhTitulli: Re: barasaleta   barasaleta Icon_minitimeFri Dec 15, 2006 5:14 pm

Ishin 3 studente njera nga Mirdita, njera nga POGRADECI dhe tjetra nga Gjirokastra. Duke ecur te treja se bashku thote mirditorja. Ue po del tem nga oxhaku. Thote Pogradecarja nuk i thone tem por i thone tym. Hidhet gjirokastritja dhe thote nuk i thone as tem as tym por i thone tim. Aty afer ishte nje xhaje dhe vene 3 vajzat ta pyesnin. Gjirokastritja si me e shkathet e pyet xhajen. O xhaje si i thoni ketij timit. Tani te keqen xhaja ne ne kohen tone atij tendit i kemi thene P... nuk e di si i thoni ju te rinjte sot.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
poeti84
Pogardecar/e
Pogardecar/e



Male Numri i postimeve : 100
Age : 40
Vendndodhja : tirane
Registration date : 24/04/2007

barasaleta Empty
MesazhTitulli: Re: barasaleta   barasaleta Icon_minitimeSun Apr 29, 2007 6:04 pm

Dy emigrante Shqipetar ne Angli:

Dy emigrante Shqipetar ne Angli Avdiu dhe Guraliu filluan pune si zjarrfikes, nje dite jepet alarmi se na kishte rene zjarr ne nje shkolle menjehere mberrijne zjarrfikset mes tyre edhe dy trrimat Shqiptar, si trrima qe ishin u versulen te dy per te shpetuar nxensi ne rrezik, Avdiu i thot Guraliut:
Avdiu: ti Gurali rri ketu posht dhe priti nxenesit qe do te eth une nga lart.
Dhe filluan, Avdiu ith nxanes te bardhe dhe Guraliu prit, shpetuan 4 nxenesit e pare dhe ne nje moment Avdiu heth nje nxenes zezak Guraliu nuk e pret heth te dy tin Guraliu nuk e pret kur Avdiu heth te trretin degjon Guraliun qe po therriste ( O Avdi mos hith me te djegur po mundohu te dhpetosh te tjeret)

Nuk jam edhe shum i mire per te terreguar barsaleta
Ja kalofshi mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DEMONI
Pogardecar/e
Pogardecar/e
DEMONI


Male Numri i postimeve : 124
Age : 39
Vendndodhja : Tirane
Profesioni : Gazetar
Registration date : 14/12/2006

barasaleta Empty
MesazhTitulli: Re: barasaleta   barasaleta Icon_minitimeMon May 14, 2007 12:51 pm

POGRADECARI DHE GJIROKASTRITI.

Takohen 2 shoke te vjeter shkolle nje pogradecar dhe tjetri gjirokastrit. Gjate bisedes qe po benin me njeri-tjetrin gjirokastritit i bie nga dora nje monedhe 50 lekeshe, dhe i merakosur po e kontrollonte, por erresira e madhe nuk po e lejonte ta gjente. Ne kete kohe Pogradecari nxjerr nje kartmonedhe 500 lekeshe, i ve zjarrin dhe ja jep gjirokastritit te kerkoje monedhen e tij.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DEMONI
Pogardecar/e
Pogardecar/e
DEMONI


Male Numri i postimeve : 124
Age : 39
Vendndodhja : Tirane
Profesioni : Gazetar
Registration date : 14/12/2006

barasaleta Empty
MesazhTitulli: Re: barasaleta   barasaleta Icon_minitimeMon May 14, 2007 1:00 pm

Lepuri gjithmone kur bente porosine ne lokalin ku ariu punonte kamarjer i binte tavolines me grush dhe thoshte:
-Nje birre.
Nje dite ariu u nxeh dhe i tha:
-Nese i bie me tavolines me grusht do te te var ne gozhde.
Te nesermen vjen lepuri dhe e pyet ariun:
-A keni gozhda?
-Jo - thote ariu.
Lepuri i bie prape tavolines me grusht:
-Ma sill pra nje birre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
poeti84
Pogardecar/e
Pogardecar/e



Male Numri i postimeve : 100
Age : 40
Vendndodhja : tirane
Registration date : 24/04/2007

barasaleta Empty
MesazhTitulli: Re: barasaleta   barasaleta Icon_minitimeFri May 25, 2007 1:50 am

Nje grua merr ne telefon doktorrin."Doktor ju lutem femija im ka gelltitur nje prezervativ.Doktori merr adresen dhe niset menjehere. Pas pak gruaja merr ne telefon perseri. Lere lere doktorr se burri gjeti nje prezervativ tjeter.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
poeti84
Pogardecar/e
Pogardecar/e



Male Numri i postimeve : 100
Age : 40
Vendndodhja : tirane
Registration date : 24/04/2007

barasaleta Empty
MesazhTitulli: Re: barasaleta   barasaleta Icon_minitimeFri May 25, 2007 1:51 am

nje grua therret burrin ne telefon dhe i thote. burre te lutem hajde shpejt se mu ka prishur makina.
Burri.. cfare ka ?
Gruaja.. i ka hyre uje ne karborator !
Burri.. ku eshte makina tani?
Gruaja.. ne kana.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
poeti84
Pogardecar/e
Pogardecar/e



Male Numri i postimeve : 100
Age : 40
Vendndodhja : tirane
Registration date : 24/04/2007

barasaleta Empty
MesazhTitulli: Re: barasaleta   barasaleta Icon_minitimeFri May 25, 2007 1:54 am

E FEJUAN NJEHERE NJERIN POR ISHTE PAK I MANGET NGA TRUTE E KOKES I ZIU,KESHTUQE KUR VAJTEN TE NUSJA PER TE BERE FEJESEN E POROSITEN TE MOS TE FLISTE SE THOSHTE NDOJE TE PATHENE............ E NEJSE NISI BANKETI VU DOLLIA MIRPO KRUSHQIT U BENE MERAK PSE S FLISTE DHENDERI.-PO FOL O . -I THANE.- CTE THEM ?-THA AI.PO THUAJ DICKA .-I THANE ATA(TE NUSES) PO MIRE O -THA AI -PO E GJETET CA KAM UNE NE MES TE KEMBEVE? TE GJITHE ULEN KOKEN NGA TURPI. SE GJENI DOT ?KAM KEMBEN E TAVOLINES .-THA DHENDERI QE ISHTE ULUR NE CEP TE TAVOLINES.TE GJIHTE UGEZUAN DHE VU SHENDETET PER DHENERIN. PO FOL O PERSERI- I THANE.KUSH EGJEN CA KAM UNE NE MES TE KEMBEVE ?-THA AI -PECETEN ,LUGEN ,PIRUNIN ,THIKEN ,GOTEN ,KEMBEN E TAVOLINES-U PERGJIGJEN KRUSHQIT. JO JO JO JO -THOSHTE DHENDERI. PO CA KE SE NA PLASE?-E PYETEN KRUSHQIT - KAM ATE QE MENDUAT JU PAK ME PARE. U PERGJIGJ AI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
poeti84
Pogardecar/e
Pogardecar/e



Male Numri i postimeve : 100
Age : 40
Vendndodhja : tirane
Registration date : 24/04/2007

barasaleta Empty
MesazhTitulli: Re: barasaleta   barasaleta Icon_minitimeFri May 25, 2007 1:57 am

Dy shqiptare te dehur naten e vitit te ri me nga nje shishe ne dore e po ecnin dalengadale ne nje rruge te vetmuar.Gjithēka shkonte mire kur papritmas fillojne te zihen:njeri ngulte kembe qe ajo qe shndriste kaq fort ishte hena,tjetri thoshte qe ishte dielli;kur me ne fund shohin nje karabinier dhe vndosin ta pyesin:Karabinieri i habitur ne kulm nga kjo pyetje vere qe shqiptaret ishin aq shume te pire dhe pergjigjet:me falni por nuk jam nga ketu:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DEMONI
Pogardecar/e
Pogardecar/e
DEMONI


Male Numri i postimeve : 124
Age : 39
Vendndodhja : Tirane
Profesioni : Gazetar
Registration date : 14/12/2006

barasaleta Empty
MesazhTitulli: Re: barasaleta   barasaleta Icon_minitimeFri May 25, 2007 10:45 am

Nje lope dhe nje mi takohen nje lendine.
Lopa i thote miut:
-Po ti kaq i vogel dhe me mustaqe?!
Ia kthen miu:
-Po ti kaq e madhe dhe pa sutjena?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DEMONI
Pogardecar/e
Pogardecar/e
DEMONI


Male Numri i postimeve : 124
Age : 39
Vendndodhja : Tirane
Profesioni : Gazetar
Registration date : 14/12/2006

barasaleta Empty
MesazhTitulli: Re: barasaleta   barasaleta Icon_minitimeFri May 25, 2007 10:47 am

Nje djale dhe nje vajze. Pasi ndenjen 10 minuta pa folur ketij djalit i vjen per te qeshur dhe vajza e pyet:
-Pse po qesh?
-Po i tregoj nje barsalete vetes. -ia kthen ai.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DEMONI
Pogardecar/e
Pogardecar/e
DEMONI


Male Numri i postimeve : 124
Age : 39
Vendndodhja : Tirane
Profesioni : Gazetar
Registration date : 14/12/2006

barasaleta Empty
MesazhTitulli: Re: barasaleta   barasaleta Icon_minitimeFri May 25, 2007 10:49 am

Nje djale per Shen Valentin puth nje vajze.
Cfare ben i thote vajza.
Ma kthe mbrapsht dhuraten po nuk te pelqeu i thote djale.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DEMONI
Pogardecar/e
Pogardecar/e
DEMONI


Male Numri i postimeve : 124
Age : 39
Vendndodhja : Tirane
Profesioni : Gazetar
Registration date : 14/12/2006

barasaleta Empty
MesazhTitulli: Re: barasaleta   barasaleta Icon_minitimeFri May 25, 2007 10:55 am

Nje cift pleqsh po festoni pervjetorin e marteses nudo.
Plaka i thote plakut:
-I dashur po ndjej akoma nxehtesine ne trup si para 40 vjeteve.
Plaku:
-E dashur, te kane rene cicat ne pjaten e supes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content





barasaleta Empty
MesazhTitulli: Re: barasaleta   barasaleta Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
barasaleta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Pogradeci Online :: DISKUTIME & BISEDA :: Humor-
Kėrce tek: