Pogradeci Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pogradeci Online


 
ForumPortalliKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimihome

 

 Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit

Shko poshtė 
+11
dorjan
pogradecare
speeder
cinderella
Sweet_angel
otipog
Hip-Hop
kappa
erindi
pikacu
kastriot
15 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
kastriot
Pogardecar/e
Pogardecar/e
kastriot


Male Numri i postimeve : 359
Age : 43
Vendndodhja : {SeVeN>KiNgS}
Profesioni : {Pak*NgA*te*GjIThA}
Registration date : 02/09/2006

Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Empty
MesazhTitulli: Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit   Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Icon_minitimeTue Sep 05, 2006 3:46 am

Sa mir e njifni qytetin e Pogradecit si me fshatra ashtu edhe me zona e lagje etj...

Jepni shembull
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
pikacu
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
pikacu


Female Numri i postimeve : 264
Age : 38
Vendndodhja : france
Profesioni : studente
Registration date : 29/08/2006

Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit   Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Icon_minitimeTue Sep 05, 2006 9:11 pm

me lagje cep me cep e njoh per ate pune, ndersa me fshtra sjam e sigurt ne i njoh te gjitha Shocked scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.pogradecionline.tk
erindi
Admin
Admin
erindi


Male Numri i postimeve : 50
Age : 37
Vendndodhja : Tiran
Profesioni : Student
Registration date : 01/09/2006

Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Empty
MesazhTitulli: shum mir   Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Icon_minitimeTue Sep 05, 2006 9:44 pm

Sa mir e njohim???

un , qytetin mund te them qe shum mir, di lagjet me rrezikshmeri , ato me "perberje te mire" , ato ku ti nuk shikon, dhe nuk njeh asnje se jan te gjithe te ardhur , dhe te shohin dhe shtrembt , plot dyshim . po mir them se e njoh

ndersa fshatrat, pfff, ato qe jan afer e di pak a shum se mbaj mend qe shkonim per mollka kur qem te vegjel, po te tjera spara i di.


juve???? cthoni????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://erox001.hi5.com
pikacu
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
pikacu


Female Numri i postimeve : 264
Age : 38
Vendndodhja : france
Profesioni : studente
Registration date : 29/08/2006

Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit   Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Icon_minitimeTue Sep 05, 2006 10:02 pm

haha o eri po edhe per kumblla jeshile mo... Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.pogradecionline.tk
kappa
Anetar
Anetar
kappa


Male Numri i postimeve : 48
Age : 38
Vendndodhja : Gusev Crater
Registration date : 05/09/2006

Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit   Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Icon_minitimeWed Sep 06, 2006 12:41 am

Po te doni e bejme si quiz. Kush ka deshire mund te beje nje pyetje dhe te shohim kush e jep pergjigjen e sakte (kuptohet, tema eshte rreth Pogradecit) king
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.youtube.com/watch?v=0mgIQLroQKM
pikacu
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
pikacu


Female Numri i postimeve : 264
Age : 38
Vendndodhja : france
Profesioni : studente
Registration date : 29/08/2006

Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit   Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Icon_minitimeWed Sep 06, 2006 9:37 pm

kappa shkruajti:
Po te doni e bejme si quiz. Kush ka deshire mund te beje nje pyetje dhe te shohim kush e jep pergjigjen e sakte (kuptohet, tema eshte rreth Pogradecit) king

he na bej ndonje pyetje??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.pogradecionline.tk
kappa
Anetar
Anetar
kappa


Male Numri i postimeve : 48
Age : 38
Vendndodhja : Gusev Crater
Registration date : 05/09/2006

Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit   Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Icon_minitimeWed Sep 06, 2006 10:50 pm

Ok ,po bej nje pyetje. Si e ka emrin rruga e unazes, dmth ajo qe kalon nga shkolla Kole Koci?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.youtube.com/watch?v=0mgIQLroQKM
Hip-Hop
Moderator
ModeratorMale Numri i postimeve : 29
Age : 38
Vendndodhja : Tirane
Profesioni : Student
Registration date : 07/09/2006

Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit   Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Icon_minitimeThu Sep 07, 2006 7:22 pm

Ah si e njoh Pogradecin une Smile...Njoh cdo rruge, cdo fshat, cdo banese, gjithe ata qe bejne si te forte lol, cdo fytyre te pogradecit ( ne tirane sa shoh nje pe Pogradeci direkt ia njof surratin). Njof liqenin ( ku eshte i thelle e ku eshte i ceket, ku ka barrishte e ku nuk ka, ku ka gure e ku ka rere, ku ia vlen te lahesh e ku eshte per ibret, ku ka cironka e ku ka koran Very Happy ) Car tju them tjeter se spo me kujtohen...Kur te me kujtohen do te ju them prap Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
pikacu
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
pikacu


Female Numri i postimeve : 264
Age : 38
Vendndodhja : france
Profesioni : studente
Registration date : 29/08/2006

Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit   Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Icon_minitimeThu Sep 07, 2006 7:50 pm

po he se gjete pyetjen qe ka bere Kappa Laughing
Kappa spo me kujtohet gjekundi ajo rruga se spara me binte rruga andej, po ti andej e ke shpine keshtu?? lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.pogradecionline.tk
kappa
Anetar
Anetar
kappa


Male Numri i postimeve : 48
Age : 38
Vendndodhja : Gusev Crater
Registration date : 05/09/2006

Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit   Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Icon_minitimeThu Sep 07, 2006 10:51 pm

Very Happy Erisa, une rrija te rruga "Rinia". Pergjigjia e gjeagjezes me qe ra fjala eshte "Cene Mane" Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.youtube.com/watch?v=0mgIQLroQKM
pikacu
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
pikacu


Female Numri i postimeve : 264
Age : 38
Vendndodhja : france
Profesioni : studente
Registration date : 29/08/2006

Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit   Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Icon_minitimeThu Sep 07, 2006 10:52 pm

ou te paskemi pasur lagjist keshtu??

e mir ku eshte cezma e kurbatit?? Laughing sbesoj mos ta dije njeri, po per ta kujtuar me shume Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.pogradecionline.tk
kappa
Anetar
Anetar
kappa


Male Numri i postimeve : 48
Age : 38
Vendndodhja : Gusev Crater
Registration date : 05/09/2006

Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit   Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Icon_minitimeThu Sep 07, 2006 10:56 pm

Cezma e kurbatit? Ma pret mendja e ke fjalen per ate tek stadiumi qe i sherben te gjithe komunitetit Rom aty rreth e rrotull Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.youtube.com/watch?v=0mgIQLroQKM
pikacu
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
pikacu


Female Numri i postimeve : 264
Age : 38
Vendndodhja : france
Profesioni : studente
Registration date : 29/08/2006

Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit   Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Icon_minitimeFri Sep 08, 2006 9:43 am

Sa fshatra kalon rruges nga Pogradeci der ne Qafe Thane Question Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.pogradecionline.tk
kappa
Anetar
Anetar
kappa


Male Numri i postimeve : 48
Age : 38
Vendndodhja : Gusev Crater
Registration date : 05/09/2006

Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit   Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Icon_minitimeFri Sep 08, 2006 7:12 pm

Hmm 5 ose 6 me duket!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.youtube.com/watch?v=0mgIQLroQKM
kastriot
Pogardecar/e
Pogardecar/e
kastriot


Male Numri i postimeve : 359
Age : 43
Vendndodhja : {SeVeN>KiNgS}
Profesioni : {Pak*NgA*te*GjIThA}
Registration date : 02/09/2006

Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit   Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Icon_minitimeFri Sep 08, 2006 7:38 pm

po deri ne qaf plloc ket tjetrren e din ? pika po ti a e din ?Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
pikacu
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
pikacu


Female Numri i postimeve : 264
Age : 38
Vendndodhja : france
Profesioni : studente
Registration date : 29/08/2006

Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit   Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Icon_minitimeFri Sep 08, 2006 7:40 pm

vetem per fshatrat e pg apo edhe te korces??
ketej nga kjo ane se kam dhe shum haberin nje 2 ose 3 apo 4??? lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.pogradecionline.tk
kastriot
Pogardecar/e
Pogardecar/e
kastriot


Male Numri i postimeve : 359
Age : 43
Vendndodhja : {SeVeN>KiNgS}
Profesioni : {Pak*NgA*te*GjIThA}
Registration date : 02/09/2006

Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit   Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Icon_minitimeFri Sep 08, 2006 7:43 pm

se ke gjet duhet ta kishe hapur te gjith doren me te gjith gishtat !lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
pikacu
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
pikacu


Female Numri i postimeve : 264
Age : 38
Vendndodhja : france
Profesioni : studente
Registration date : 29/08/2006

Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit   Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Icon_minitimeFri Sep 08, 2006 7:45 pm

normalisht 5, mgjse un skam 5 gishta ne doreSa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Eckige0024ur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.pogradecionline.tk
kastriot
Pogardecar/e
Pogardecar/e
kastriot


Male Numri i postimeve : 359
Age : 43
Vendndodhja : {SeVeN>KiNgS}
Profesioni : {Pak*NgA*te*GjIThA}
Registration date : 02/09/2006

Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit   Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Icon_minitimeFri Sep 08, 2006 7:50 pm

sa keq per muve duhet te te kisha pyetur njiher sa gishta ke me von duhet te te jepja shpjegim Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
erindi
Admin
Admin
erindi


Male Numri i postimeve : 50
Age : 37
Vendndodhja : Tiran
Profesioni : Student
Registration date : 01/09/2006

Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit   Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Icon_minitimeSat Sep 09, 2006 9:52 pm

H ju qe e njifni pg.

pr cilet eshte lapidari n maj t kalase????

Smile)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://erox001.hi5.com
pikacu
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
pikacu


Female Numri i postimeve : 264
Age : 38
Vendndodhja : france
Profesioni : studente
Registration date : 29/08/2006

Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit   Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Icon_minitimeSun Sep 10, 2006 12:48 pm

erindi shkruajti:
H ju qe e njifni pg.

pr cilet eshte lapidari n maj t kalase????

Smile)

per muharrem collakun e di qe eshte njeher, se kemi shpene lulka , po ka rene shi ate dite, dhe ne vajtem ne pub, dhe derguam "vamben" der lart me gjith lulka Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.pogradecionline.tk
otipog
Anetar
AnetarMale Numri i postimeve : 18
Age : 45
Vendndodhja : albania
Profesioni : student
Registration date : 31/08/2006

Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit   Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Icon_minitimeWed Sep 13, 2006 2:50 pm

pikacu shkruajti:
ou te paskemi pasur lagjist keshtu??

e mir ku eshte cezma e kurbatit?? Laughing sbesoj mos ta dije njeri, po per ta kujtuar me shume Laughing
[quote]cezma e kurbatit te lumi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shqiperia.com
otipog
Anetar
AnetarMale Numri i postimeve : 18
Age : 45
Vendndodhja : albania
Profesioni : student
Registration date : 31/08/2006

Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit   Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Icon_minitimeWed Sep 13, 2006 2:56 pm

jeni shum te vegjel por do riteni e do i mesoni te gjitha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shqiperia.com
otipog
Anetar
AnetarMale Numri i postimeve : 18
Age : 45
Vendndodhja : albania
Profesioni : student
Registration date : 31/08/2006

Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit   Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Icon_minitimeWed Sep 13, 2006 3:05 pm

po ti doni emrat e fshatrave gjat ruges nacionale qe ne qaf than e deri ne plloc ja u them un
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shqiperia.com
pikacu
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
pikacu


Female Numri i postimeve : 264
Age : 38
Vendndodhja : france
Profesioni : studente
Registration date : 29/08/2006

Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit   Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Icon_minitimeWed Sep 13, 2006 6:15 pm

po he cpret..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.pogradecionline.tk
Sponsored content

Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit   Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa Mir E Njifni Qytetin e Pogradecit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» WEBSAJTI I POGRADECIT
» foto te pogradecit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Pogradeci Online :: DISKUTIME & BISEDA :: Per Pogradecin-
Kėrce tek: