Pogradeci Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pogradeci Online


 
ForumPortalliKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimihome

 

 Dileme jete

Shko poshtė 
+4
kastriot
pogradecare
pikacu
Sweet_angel
8 posters

Dilema jete
Dashuria
Dileme jete Vote_lcap0%Dileme jete Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Respekti
Dileme jete Vote_lcap0%Dileme jete Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Familja
Dileme jete Vote_lcap100%Dileme jete Vote_rcap
 100% [ 4 ]
Shoqeria
Dileme jete Vote_lcap0%Dileme jete Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 4
 

AutoriMesazh
Sweet_angel
Pogardecar/e
Pogardecar/e
Sweet_angel


Female Numri i postimeve : 268
Age : 39
Vendndodhja : Atje ku bohet jeta
Profesioni : Nuk don ta dish
Registration date : 17/09/2006

Dileme jete Empty
MesazhTitulli: Dileme jete   Dileme jete Icon_minitimeMon Sep 25, 2006 3:13 pm

nese do te zgjedhnit dicka ne jeten tuaj vetem dicka nga Dashuria,respekti,familja dhe shoqeria,cila do ishte zgjedhja juaj?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sweet_angel
Pogardecar/e
Pogardecar/e
Sweet_angel


Female Numri i postimeve : 268
Age : 39
Vendndodhja : Atje ku bohet jeta
Profesioni : Nuk don ta dish
Registration date : 17/09/2006

Dileme jete Empty
MesazhTitulli: Re: Dileme jete   Dileme jete Icon_minitimeMon Sep 25, 2006 3:16 pm

Sweet_angel shkruajti:
nese do te zgjedhnit dicka ne jeten tuaj vetem dicka nga Dashuria,respekti,familja dhe shoqeria,cila do ishte zgjedhja juaj?

une se bej do zgjedhjen sepse esht shume e veshtir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
pikacu
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
pikacu


Female Numri i postimeve : 264
Age : 38
Vendndodhja : france
Profesioni : studente
Registration date : 29/08/2006

Dileme jete Empty
MesazhTitulli: Re: Dileme jete   Dileme jete Icon_minitimeMon Sep 25, 2006 7:29 pm

te gjitha Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.pogradecionline.tk
pogradecare
Anetar aktiv
Anetar aktiv
pogradecare


Female Numri i postimeve : 77
Age : 34
Vendndodhja : Michigan
Registration date : 03/09/2006

Dileme jete Empty
MesazhTitulli: Re: Dileme jete   Dileme jete Icon_minitimeTue Sep 26, 2006 2:00 am

beje add dhe kte.. All of the above Very Happy lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.pogradecionline.tk
kastriot
Pogardecar/e
Pogardecar/e
kastriot


Male Numri i postimeve : 359
Age : 43
Vendndodhja : {SeVeN>KiNgS}
Profesioni : {Pak*NgA*te*GjIThA}
Registration date : 02/09/2006

Dileme jete Empty
MesazhTitulli: Re: Dileme jete   Dileme jete Icon_minitimeThu Sep 28, 2006 9:49 pm

familja dhe asnji gje tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sweet_angel
Pogardecar/e
Pogardecar/e
Sweet_angel


Female Numri i postimeve : 268
Age : 39
Vendndodhja : Atje ku bohet jeta
Profesioni : Nuk don ta dish
Registration date : 17/09/2006

Dileme jete Empty
MesazhTitulli: Re: Dileme jete   Dileme jete Icon_minitimeSat Oct 07, 2006 10:44 pm

Familja ne radhe te par pastaj te tjerat me radh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dorjan
Pogardecar/e
Pogardecar/e
dorjan


Male Numri i postimeve : 108
Age : 37
Vendndodhja : londer
Profesioni : rrembyes Zemrash
Registration date : 02/10/2006

Dileme jete Empty
MesazhTitulli: Re: Dileme jete   Dileme jete Icon_minitimeTue Oct 10, 2006 11:43 pm

familja ne rall te par
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DEMONI
Pogardecar/e
Pogardecar/e
DEMONI


Male Numri i postimeve : 124
Age : 39
Vendndodhja : Tirane
Profesioni : Gazetar
Registration date : 14/12/2006

Dileme jete Empty
MesazhTitulli: Re: Dileme jete   Dileme jete Icon_minitimeFri Dec 15, 2006 4:33 pm

Natyrisht te gjitha se bashku, por po te te kerkohej vetem nje Familja mbi te gjitha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mili
Anetar i ri
Anetar i riFemale Numri i postimeve : 5
Age : 35
Vendndodhja : Amerik
Registration date : 20/04/2007

Dileme jete Empty
MesazhTitulli: Re: Dileme jete   Dileme jete Icon_minitimeFri Apr 20, 2007 7:09 pm

Un do zgjidhja familjen pastaj respktin pastaj dashuria pastaj shoqeria
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
poeti84
Pogardecar/e
Pogardecar/eMale Numri i postimeve : 100
Age : 40
Vendndodhja : tirane
Registration date : 24/04/2007

Dileme jete Empty
MesazhTitulli: Re: Dileme jete   Dileme jete Icon_minitimeSun Apr 29, 2007 6:30 pm

Per mendimin tim jane te dhitha te rendesishme dhe te pandashme nuk ke perse e do njeren prej tyre ne muges te te tjerave.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DEMONI
Pogardecar/e
Pogardecar/e
DEMONI


Male Numri i postimeve : 124
Age : 39
Vendndodhja : Tirane
Profesioni : Gazetar
Registration date : 14/12/2006

Dileme jete Empty
MesazhTitulli: Re: Dileme jete   Dileme jete Icon_minitimeWed May 23, 2007 2:09 pm

Normal qe te gjitha jane pa dyshim te rendesishme se kane lidhje me njera-tjetren, por familja qendron mbi te gjitha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
poeti84
Pogardecar/e
Pogardecar/eMale Numri i postimeve : 100
Age : 40
Vendndodhja : tirane
Registration date : 24/04/2007

Dileme jete Empty
MesazhTitulli: Re: Dileme jete   Dileme jete Icon_minitimeFri May 25, 2007 6:36 pm

qe jane tegjitha terendesishme kjo dihet dhe me duket tak teme koti kjo mua !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Dileme jete Empty
MesazhTitulli: Re: Dileme jete   Dileme jete Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dileme jete
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Pogradeci Online :: DISKUTIME & BISEDA :: Te ndryshme-
Kėrce tek: