Pogradeci Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pogradeci Online


 
ForumPortalliKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimihome

 

 pogradeci

Shko poshtė 
+7
pogradecare
cinderella
speeder
kosti_fr
erindi
kastriot
pikacu
11 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
pikacu
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
pikacu


Female Numri i postimeve : 264
Age : 38
Vendndodhja : france
Profesioni : studente
Registration date : 29/08/2006

pogradeci Empty
MesazhTitulli: pogradeci   pogradeci Icon_minitimeSun Sep 03, 2006 4:05 pm

hajde flisni... bounce Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.pogradecionline.tk
kastriot
Pogardecar/e
Pogardecar/e
kastriot


Male Numri i postimeve : 359
Age : 43
Vendndodhja : {SeVeN>KiNgS}
Profesioni : {Pak*NgA*te*GjIThA}
Registration date : 02/09/2006

pogradeci Empty
MesazhTitulli: Re: pogradeci   pogradeci Icon_minitimeSun Sep 03, 2006 9:35 pm

hellou all si ini more ke kena ketu qe cat nga pogradeci si e kena PG ka levizur ndopak apo esht aty ku ka qen me par:)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
erindi
Admin
Admin
erindi


Male Numri i postimeve : 50
Age : 37
Vendndodhja : Tiran
Profesioni : Student
Registration date : 01/09/2006

pogradeci Empty
MesazhTitulli: a doni me per pg?????   pogradeci Icon_minitimeSun Sep 03, 2006 10:07 pm

ehhhh pogradeci !!!

Qe thoni ju te dashur emigrante qe keni koh pa e par pg, pogradeci eshte TOP fare. Po kryhet nje operacion i gjate neper rruget e pg, dhe ka jave qe eshte ne spital, po do dale me i fuqishem se me pare. Smile
dmth:
Kto koh kryetari jon i bashkise ka hap cdo rrug te qytetit per te bere te mundur endren e cdo shqipetari ne shqipri Smile Smile UJIN 24 ore, kjo sigurisht qe eshte gje e mire. po kete vit e ka demtuar shume turizmin.

Hajt mo, 1 vit qe. Smile Do kaloj Smile

per te tjerat , jan rregulluar plot gjera, dhe kultura po fillon e te ndryshoje,

se shpejti
.
.
.
.
Do shkojme e ne ne perendim Smile Smile


Doni me?? Pyesni ca kini merak. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://erox001.hi5.com
kosti_fr
Anetar i ri
Anetar i riMale Numri i postimeve : 6
Age : 38
Registration date : 30/08/2006

pogradeci Empty
MesazhTitulli: Re: pogradeci   pogradeci Icon_minitimeSun Sep 03, 2006 11:52 pm

hallall halllall cheers
pse s'thoni ju qe do keni uj gjith andej pastaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
pikacu
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
pikacu


Female Numri i postimeve : 264
Age : 38
Vendndodhja : france
Profesioni : studente
Registration date : 29/08/2006

pogradeci Empty
MesazhTitulli: Re: pogradeci   pogradeci Icon_minitimeMon Sep 04, 2006 3:11 am

po uje kemi pas me kohe ne, se kemi gjith ato burime per ate pune, po e kursenim dreqin Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.pogradecionline.tk
kastriot
Pogardecar/e
Pogardecar/e
kastriot


Male Numri i postimeve : 359
Age : 43
Vendndodhja : {SeVeN>KiNgS}
Profesioni : {Pak*NgA*te*GjIThA}
Registration date : 02/09/2006

pogradeci Empty
MesazhTitulli: Re: pogradeci   pogradeci Icon_minitimeTue Sep 05, 2006 2:58 am

domethen Pg e futkemi ne europ ne me gjith keto te mira qe po na thot erindi;)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
erindi
Admin
Admin
erindi


Male Numri i postimeve : 50
Age : 37
Vendndodhja : Tiran
Profesioni : Student
Registration date : 01/09/2006

pogradeci Empty
MesazhTitulli: ishalla   pogradeci Icon_minitimeSat Sep 09, 2006 9:53 pm

ISHALLA cheers cheers

T lumt goja. po eheeeeeeeee Crying or Very sad si zor .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://erox001.hi5.com
speeder
Pogardecar/e
Pogardecar/e
speeder


Male Numri i postimeve : 162
Age : 38
Vendndodhja : hamitler
Profesioni : student
Registration date : 08/09/2006

pogradeci Empty
MesazhTitulli: Re: pogradeci   pogradeci Icon_minitimeSun Sep 10, 2006 9:25 pm

pershendetje! jam i te njejtit mendim me ju,qe po behen rregullime ne pg, por besoj se per te hyre ne europe me pare duhet te rregullojme njerezit pastaj qytetet, ne menyre qe keto te fundit te mos na i prishin perseri mabsi i kemi rregulluar Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
pikacu
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
pikacu


Female Numri i postimeve : 264
Age : 38
Vendndodhja : france
Profesioni : studente
Registration date : 29/08/2006

pogradeci Empty
MesazhTitulli: Re: pogradeci   pogradeci Icon_minitimeMon Sep 11, 2006 8:36 am

per kete se ke keq speeder, vertet qe duhen rregulluar mendjet e njerezve, po nuk jane te gjithe ashtu ,eshte nje pakice qe ben gjith rremujen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.pogradecionline.tk
cinderella
Anetar
Anetar
cinderella


Female Numri i postimeve : 30
Age : 40
Vendndodhja : Tirane
Registration date : 08/09/2006

pogradeci Empty
MesazhTitulli: Re: pogradeci   pogradeci Icon_minitimeMon Sep 11, 2006 3:26 pm

E di per cfare do me marre me shume malli nga Pogradeci???
Per ato xhirot nga gjoli ne vere dhe ne dimer! I love you I love you
Dhe per plazhin dhe shoqerine qe kam atje.
I miss them. Laughing Rolling Eyes Sad Smile Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
pogradecare
Anetar aktiv
Anetar aktiv
pogradecare


Female Numri i postimeve : 77
Age : 34
Vendndodhja : Michigan
Registration date : 03/09/2006

pogradeci Empty
MesazhTitulli: Re: pogradeci   pogradeci Icon_minitimeMon Sep 11, 2006 4:12 pm

cinderella shkruajti:
E di per cfare do me marre me shume malli nga Pogradeci???
Per ato xhirot nga gjoli ne vere dhe ne dimer! I love you I love you
Dhe per plazhin dhe shoqerine qe kam atje.
I miss them. Laughing Rolling Eyes Sad Smile Sad


dhe mua mka mar malli per xhiron Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.pogradecionline.tk
My Game
Anetar i ri
Anetar i riMale Numri i postimeve : 4
Age : 37
Vendndodhja : Tr
Profesioni : Student
Registration date : 01/09/2006

pogradeci Empty
MesazhTitulli: Re: pogradeci   pogradeci Icon_minitimeMon Sep 11, 2006 8:19 pm

ej njerez ja hodhem me ter kete uje qe do na vije ishalla nuk i plasin ujrat.do shpetojn njerzt e shkret se e bene toplecin me keq se xhiron.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.msn.com
speeder
Pogardecar/e
Pogardecar/e
speeder


Male Numri i postimeve : 162
Age : 38
Vendndodhja : hamitler
Profesioni : student
Registration date : 08/09/2006

pogradeci Empty
MesazhTitulli: Re: pogradeci   pogradeci Icon_minitimeMon Sep 11, 2006 9:46 pm

sa per xhirot e veres, hajt se i morem vesh. po ato te dimrit c'ishin?! ne dimer ska kembe njeri jashte pas ores 4-5 ne pg Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
pikacu
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
pikacu


Female Numri i postimeve : 264
Age : 38
Vendndodhja : france
Profesioni : studente
Registration date : 29/08/2006

pogradeci Empty
MesazhTitulli: Re: pogradeci   pogradeci Icon_minitimeMon Sep 11, 2006 10:16 pm

lere tani cna i kujtoni xhirot?? Smile
si ore ska xhiro ne dimer? ke paraditeve, sidomos ne fundjave, po kur nuk fryn veri ama Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.pogradecionline.tk
speeder
Pogardecar/e
Pogardecar/e
speeder


Male Numri i postimeve : 162
Age : 38
Vendndodhja : hamitler
Profesioni : student
Registration date : 08/09/2006

pogradeci Empty
MesazhTitulli: Re: pogradeci   pogradeci Icon_minitimeWed Sep 13, 2006 5:16 pm

ah, po, tani mu kujtua. jane ata qe lene oret e mesimit dhe shkojn e pine kafe nga desareti Smile)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
pikacu
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
pikacu


Female Numri i postimeve : 264
Age : 38
Vendndodhja : france
Profesioni : studente
Registration date : 29/08/2006

pogradeci Empty
MesazhTitulli: Re: pogradeci   pogradeci Icon_minitimeWed Sep 13, 2006 6:15 pm

jo mo se ka plot lokale, mgjse spara i frekuentoja kafet ne gjimnaz, kishim nje vend tjeter ku shkonim me klasen Laughing hanim pite lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.pogradecionline.tk
speeder
Pogardecar/e
Pogardecar/e
speeder


Male Numri i postimeve : 162
Age : 38
Vendndodhja : hamitler
Profesioni : student
Registration date : 08/09/2006

pogradeci Empty
MesazhTitulli: Re: pogradeci   pogradeci Icon_minitimeThu Sep 14, 2006 3:41 pm

kjo zakonisht ndodhte ne oren e pushimit, apo jo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
pikacu
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
pikacu


Female Numri i postimeve : 264
Age : 38
Vendndodhja : france
Profesioni : studente
Registration date : 29/08/2006

pogradeci Empty
MesazhTitulli: Re: pogradeci   pogradeci Icon_minitimeThu Sep 14, 2006 5:30 pm

jo jo, edhe gjate mesimit.. Laughing sidomos oren e fizikes lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.pogradecionline.tk
otipog
Anetar
AnetarMale Numri i postimeve : 18
Age : 45
Vendndodhja : albania
Profesioni : student
Registration date : 31/08/2006

pogradeci Empty
MesazhTitulli: Re: pogradeci   pogradeci Icon_minitimeThu Sep 14, 2006 7:36 pm

aj mo s u merzisni se me mir do behet.Ja shyqyr filluan te regullojn e ruget nga toplesi se ne dimr duhet te hyje me varke e rugen naim frashri do e bejn me plloca si ne oher kush e ka vizituar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shqiperia.com
pikacu
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
pikacu


Female Numri i postimeve : 264
Age : 38
Vendndodhja : france
Profesioni : studente
Registration date : 29/08/2006

pogradeci Empty
MesazhTitulli: Re: pogradeci   pogradeci Icon_minitimeThu Sep 14, 2006 8:12 pm

ou? se dija kete te rruges naim frasheri. po ka filluar apo akoma??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.pogradecionline.tk
otipog
Anetar
AnetarMale Numri i postimeve : 18
Age : 45
Vendndodhja : albania
Profesioni : student
Registration date : 31/08/2006

pogradeci Empty
MesazhTitulli: Re: pogradeci   pogradeci Icon_minitimeThu Sep 14, 2006 9:19 pm

ka filluar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shqiperia.com
My Game
Anetar i ri
Anetar i riMale Numri i postimeve : 4
Age : 37
Vendndodhja : Tr
Profesioni : Student
Registration date : 01/09/2006

pogradeci Empty
MesazhTitulli: Re: pogradeci   pogradeci Icon_minitimeSun Sep 17, 2006 3:03 pm

o Oti cja fut kot o vlla une nuk e di per keto dy jave qe skam qene, po nuk di qe po behet ashtu pavarsisht se eshte folur,pastaj qenkemi edhe te nje lagjeje,po tu prish varka me bej nje ze te te jap timen. Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.msn.com
kastriot
Pogardecar/e
Pogardecar/e
kastriot


Male Numri i postimeve : 359
Age : 43
Vendndodhja : {SeVeN>KiNgS}
Profesioni : {Pak*NgA*te*GjIThA}
Registration date : 02/09/2006

pogradeci Empty
MesazhTitulli: Re: pogradeci   pogradeci Icon_minitimeSun Oct 22, 2006 10:11 pm

ore mir qe qenkemi te gjith prej nji lagje por si tja bejm ne qe skemi varka kur te vij ajo dit:) se sa per ta shtrruar me plloca a me xhama mm se besoj se ka per te ndudhur Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
iridapg
Anetar i ri
Anetar i riFemale Numri i postimeve : 2
Age : 41
Vendndodhja : athens,greece
Registration date : 08/02/2007

pogradeci Empty
MesazhTitulli: Re: pogradeci   pogradeci Icon_minitimeThu Feb 08, 2007 3:02 pm

pershendetje te gjitheve. megjithese me sa shoh jeni pak dhe nuk e di nese e vizitoni me kete site apo jo?! megjithate une po e provoj. nuk jam e sigurt kush e krijoi por nje bravo e meriton. eshte kenaqesi dhe pse ne jemi ne vende te ndryshme (disa me afer dhe disa me larg) te marrim nje shije nga pogredeci. nje qytet i vogel por me bukuri te shumta (do zoti shtohen (Exclamation).

kisha nje pyetje per krijuesit e ketij site. vura re disa plane mbi rikonstruktimin e qendres te pogradecit. mund te me jepni pak me teper hollesi se mu duk mjaft interesant. si p.sh kur planifikohet te perfundohet dhe kush eshte arkitekti apo zyra qe ka dorezuar projektin. faleminderit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
pikacu
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
pikacu


Female Numri i postimeve : 264
Age : 38
Vendndodhja : france
Profesioni : studente
Registration date : 29/08/2006

pogradeci Empty
MesazhTitulli: Re: pogradeci   pogradeci Icon_minitimeWed Feb 14, 2007 6:37 pm

iridapg, ne rradhe te pare mire se erdhe, dhe te uroj tia kalosh sa me mire. ne fakt kemi pasur disa probleme teknike se faqen donim ta kalonim ne .com,
po shpresoj se do rtealizohet se shpejti.
per punen e projektit, po te them qe e ka bere bashkia, po se di se kush tamam tamam. projekti ka filluar pak a shume, neper lagje, po rregullohen pjeset e brendshme te pallateve, ndersa qendra nuk e di akoma nqse ka filluar, se dhe une ashtu si ty jam larg, edhe nuk kam informacione te vazhdueshme..
te uroj tia kalosh mire
bye
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.pogradecionline.tk
Sponsored content

pogradeci Empty
MesazhTitulli: Re: pogradeci   pogradeci Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pogradeci
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» pershendetje Pogradeci
» Njaqeta Pogradeci

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Pogradeci Online :: DISKUTIME & BISEDA :: Per Pogradecin-
Kėrce tek: