Pogradeci Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pogradeci Online


 
ForumPortalliKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimihome

 

 FATOS NANO PRESIDENT?

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
pikacu
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
pikacu


Female Numri i postimeve : 264
Age : 38
Vendndodhja : france
Profesioni : studente
Registration date : 29/08/2006

FATOS NANO PRESIDENT? Empty
MesazhTitulli: FATOS NANO PRESIDENT?   FATOS NANO PRESIDENT? Icon_minitimeSun Oct 01, 2006 10:36 am

C'mendoni per zhvillimet me te fundit ne politiken shqiptare ku me se shumti po perflitet emri i F.Nano si presidenti i ardhshem. Mua me kane bere pershtypje deklarime te fundit te disa krereve te opozites si edhe te ministrit te Mbrojtjes Olldashi per presidencen e ardheshme.
Nano ka qene rivali nr.1 i Berishes para 3 korrikut dhe tashme i eshte larguar grupit te tij parlamentar dhe duket se ka nderuar strategji politike.
Mendoni se mund te jete nje president i ardhshem shqiptar Fatos Nano?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.pogradecionline.tk
Sweet_angel
Pogardecar/e
Pogardecar/e
Sweet_angel


Female Numri i postimeve : 268
Age : 39
Vendndodhja : Atje ku bohet jeta
Profesioni : Nuk don ta dish
Registration date : 17/09/2006

FATOS NANO PRESIDENT? Empty
MesazhTitulli: Re: FATOS NANO PRESIDENT?   FATOS NANO PRESIDENT? Icon_minitimeSat Oct 07, 2006 10:56 pm

pikacu shkruajti:
C'mendoni per zhvillimet me te fundit ne politiken shqiptare ku me se shumti po perflitet emri i F.Nano si presidenti i ardhshem. Mua me kane bere pershtypje deklarime te fundit te disa krereve te opozites si edhe te ministrit te Mbrojtjes Olldashi per presidencen e ardheshme.
Nano ka qene rivali nr.1 i Berishes para 3 korrikut dhe tashme i eshte larguar grupit te tij parlamentar dhe duket se ka nderuar strategji politike.
Mendoni se mund te jete nje president i ardhshem shqiptar Fatos Nano?
Shqiperia esht mesuar duke u drejtuar nga njerez te korruptuar cfar te keqeje ka te behet Fatos Nano president,ai esht mjaft dinak dhe shume i pregadit,per mua e meriton te behet president
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
poeti84
Pogardecar/e
Pogardecar/eMale Numri i postimeve : 100
Age : 40
Vendndodhja : tirane
Registration date : 24/04/2007

FATOS NANO PRESIDENT? Empty
MesazhTitulli: Re: FATOS NANO PRESIDENT?   FATOS NANO PRESIDENT? Icon_minitimeSun Apr 29, 2007 6:50 pm

Z. Nano vertet eshte nje njeri i afte dhe intelektual por nuk eshte i vatmi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
speeder
Pogardecar/e
Pogardecar/e
speeder


Male Numri i postimeve : 162
Age : 38
Vendndodhja : hamitler
Profesioni : student
Registration date : 08/09/2006

FATOS NANO PRESIDENT? Empty
MesazhTitulli: Re: FATOS NANO PRESIDENT?   FATOS NANO PRESIDENT? Icon_minitimeSun May 06, 2007 2:35 am

Ah ah... Ka per te vojtur ky popull me kete mendje...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DEMONI
Pogardecar/e
Pogardecar/e
DEMONI


Male Numri i postimeve : 124
Age : 39
Vendndodhja : Tirane
Profesioni : Gazetar
Registration date : 14/12/2006

FATOS NANO PRESIDENT? Empty
MesazhTitulli: Re: FATOS NANO PRESIDENT?   FATOS NANO PRESIDENT? Icon_minitimeThu May 17, 2007 11:53 am

Sbesoj se do pergjigje kjo pyetje se pergjigjja dihet nga cdo njeri qe nuk i mbyll syte perpara ketij realiteti te piste qe na rrethon dhe qe e ka emrin POLITIKE. Fatos Nano President!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vetem ne Shqiperi ndodhin gjera te tilla te pamoralshme................ Po ske cti besh, e ka fajin populli qe i voton.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
speeder
Pogardecar/e
Pogardecar/e
speeder


Male Numri i postimeve : 162
Age : 38
Vendndodhja : hamitler
Profesioni : student
Registration date : 08/09/2006

FATOS NANO PRESIDENT? Empty
MesazhTitulli: Re: FATOS NANO PRESIDENT?   FATOS NANO PRESIDENT? Icon_minitimeTue May 22, 2007 10:03 pm

Jam plotesisht i te njejtit mendim...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DEMONI
Pogardecar/e
Pogardecar/e
DEMONI


Male Numri i postimeve : 124
Age : 39
Vendndodhja : Tirane
Profesioni : Gazetar
Registration date : 14/12/2006

FATOS NANO PRESIDENT? Empty
MesazhTitulli: Re: FATOS NANO PRESIDENT?   FATOS NANO PRESIDENT? Icon_minitimeWed May 23, 2007 2:17 pm

Speeder je realist prandaj. Nje gje shume pozitive kjo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
speeder
Pogardecar/e
Pogardecar/e
speeder


Male Numri i postimeve : 162
Age : 38
Vendndodhja : hamitler
Profesioni : student
Registration date : 08/09/2006

FATOS NANO PRESIDENT? Empty
MesazhTitulli: Re: FATOS NANO PRESIDENT?   FATOS NANO PRESIDENT? Icon_minitimeWed May 23, 2007 6:18 pm

Mos ki merak se rinia shqiptare eshte e ndergjegjshme, nuk do te lejoje me te behen gabime fatale Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DEMONI
Pogardecar/e
Pogardecar/e
DEMONI


Male Numri i postimeve : 124
Age : 39
Vendndodhja : Tirane
Profesioni : Gazetar
Registration date : 14/12/2006

FATOS NANO PRESIDENT? Empty
MesazhTitulli: Re: FATOS NANO PRESIDENT?   FATOS NANO PRESIDENT? Icon_minitimeThu May 24, 2007 12:30 pm

Nuk e ve ne dyshim inteligjencen e rinise sone.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
poeti84
Pogardecar/e
Pogardecar/eMale Numri i postimeve : 100
Age : 40
Vendndodhja : tirane
Registration date : 24/04/2007

FATOS NANO PRESIDENT? Empty
MesazhTitulli: Re: FATOS NANO PRESIDENT?   FATOS NANO PRESIDENT? Icon_minitimeFri May 25, 2007 6:32 pm

nuk ke perse sepse ka shum ti rinj qe jane shum te afte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

FATOS NANO PRESIDENT? Empty
MesazhTitulli: Re: FATOS NANO PRESIDENT?   FATOS NANO PRESIDENT? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
FATOS NANO PRESIDENT?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Pogradeci Online :: TEMA SHOQERORE :: Aktualitete-
Kėrce tek: